Aktualności

ONLINE

Zajęcia już od 30 złotych !

KORZYŚCI I DLA KOGO

 

Dla wszystkich (oszczędności), ale szczególnie dla:

- zapracowanych, często odwołujących zajęcia – zajęcia nie przepadają!

- oczekujących szybkich efektów (dowolna ilość zajęć w tygodniu)

- dla których dojazd zajmuje zbyt dużo czasu - oszczędność czasu i pieniędzy

- chcących uczyć się w dowolnym miejscu na przykład „działka” i o dowolnym czasie – elastyczność i wygoda

- mających problem z poruszaniem się

-dzieci i młodzież chcąca osiągać lepsze wyniki z egzaminów, kartkówek i testów

- nie lubiących zajęć grupowych, mających problem z koncentracją i preferujących zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb.

 

DLACZEGO MAM ZAPISAĆ DZIECKO NA ZAJĘCIA ONLINE ?

Bo nie będzie miało problemów w szkole, będzie miało bardzo dobre oceny, zda lepiej egzamin - dostanie się do lepszej szkoły średniej, będzie umiał i w przyszłości dziecku sie przyda JEZYK ANGIELSKI!

 

JAK WYGLĄDA NAUKA ONLINE ?

Do nauki potrzebny jest jedynie komputer lub tablet albo telefon z dostępem do Internetu. Na zajęciach lektor i uczeń korzystają z bezpiecznej platformy. Daje ona dużo możliwości i lektor jest w stanie dzięki niej łatwo zaangażować uczestnika kursu. 

Podczas zajęć zdalnych kursant może za jej pośrednictwem:

  • widzieć i słyszeć lektora
  • rozmawiać z lektorem
  • pracować pod kontrolą lektora
  • korzystać z elektronicznego słownika, ścieżek dźwiękowych oraz wideo
  • widzieć potrzebne materiały udostępniane przez lektora
  • korzystać z tablicy, chatu
  • grać w gry edukacyjne

Przez cały czas opiekun kursu czuwa nad przebiegiem zajęć i motywuje do nauki (specjalny system motywacyjny dla dzieci z medalami ). Rozwiązuje też wszelkie problemy techniczne.

DARMOWA LEKCJA PRÓBNA !

Zajęcia już od 30 złotych !

iNSTALACJA ZOOM

ZOOM dla komputerów

Wejdź na zoom.us

Odszukaj opcje download i pobierz plik instalacyjny o nazwie zoomclient for meeting.

Kliknij w pobrany plik zoominstaller.exe ściągnij i uruchom ten plik

Otwórz aplikacje zoom.

 

ZOOM Dla smartphone

 Zainstalować aplikację zoom w sklepie Play lub

 AppStore jak telefon zamiast androida jest obsługiwany przez IOS

Życzenia

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Obecny rok szkolny przynosi zupełnie nieznane dotąd doświadczenia. Wchodzimy w nowy etap zmagań z epidemią koronawirusa.

Z tej okazji wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy w tym roku rozpoczynają swą przygodę z nauką języka angielskiego życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą.
Rodzicom zaś życzę cierpliwości i konsekwencji w edukacji językowej młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami językowymi Waszych podopiecznych.


Zdrowego nowego roku szkolnego życzy
Rafał Eliszewski
Headmaster

Plan zajęc na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Rodzice

Wakacje powoli dobiegają końca. Tradycją lat poprzednich w sprawie ustalania nowych dni i godzin kursu będziemy się z Państwem kontaktować po 7 września. Ci z Państwa, którzy już będą mieli pewność zarówno co do planu lekcji obowiązkowych jak i zajęć dodatkowych mogą sms lub mailem przesłać dyspozycyjność dziecka. Zajęcia będziemy prowadzic w formie tradycyjnej.


Rafał Eliszewski                                                                
Headmaster

ZAJĘCIA ONLINE

Szanowni Państwo

Pierwsze dwa tygodnie zajęć on-line za nami. Większość kursantów jest zadowolona, a nawet bardziej sobie chwali taką formułę zajęć niż formułę tradycyjną. Problemy które napotkaliśmy wiązały się głównie z dostępem do Internetu, a dokładnie z szybkością jego przesyłu. Przypomnę, że podczas lekcji warto wyłączyć dostęp do Internetu innym urządzeniom, które korzystają z tego samego przesyłu danych co urządzenie z którego korzysta uczeń.

W przyszłym tygodniu będziemy kontaktować się z rodzicami tych dzieci, które jeszcze nie rozpoczęły zajęć online (głównie pierwsze klasy). Korzystamy z programu Discord i wystarczy, że dziecko uruchomi komputer tuż przed zajęciami i odbierze połączenie z lektorem. Pierwszaki już uczestniczące w zajęciach online (przy pomocy rodziców), świetnie sobie z tym dały radę. Myślę, że przy dobrej woli Państwa też ta będzie.

Rafał Eliszewski                                                                

Headmaster

Szanowni Rodzice

Wykupiona przez kursantów liczba godzin kursu zostanie zrealizowana. Zajęcia w szkole rozpoczną się, jak tylko będzie to możliwe i bezpieczne. Od 15 kwietnia rozpoczynamy zajęcia on-line. Szkoła będzie podchodzić elastycznie do sytuacji każdej z grup. Generalnie zajęcia będzie prowadzić ten sam Lektor na bazie tych samych podręczników i w tych samych godzinach. Dla grup zainteresowanych będzie możliwość przeprowadzenia trzech zajęć w tygodniu. Przypomnę, ze nie ma to charakteru odrobienia zajęć gdyż kursy i tak wydłużą się o te wszystkie zajęcia nieodbyte, ale cześć rodziców jest zainteresowana większą ilością godzin w tygodniu. Wszystko odbędzie się przy wspólnych ustaleniach i za zgodą wszystkich rodziców.

13 kwietnia otrzymacie Państwo na skrzynki pocztowe pełną informację związaną z kursami on-line. Jaki program, jak zainstalować, jak korzystać z programu oraz kiedy dokładnie zaczną się zajęcia. Dziecku jest tylko potrzebne urządzenie (komputer stacjonarny, laptop, tablet lub smartphone) i dostęp do internetu. Proszę Państwa o dokładne zapoznanie się z naszymi informacjami i pomóc dziecku w nawiązaniu kontaktu z lektorem podczas zajęć. Pokazać dziecku i krótko omówić program. W tym tygodniu sam przeprowadziłem kilka zajęć on-line. Problemy były tylko natury technicznej, a nie metodycznej. Proszę dając dziecku urządzenie włączyć głośność, naładować laptop jeśli nie będzie połączony ze źródłem prądu, wytłumaczyć szczególnie młodszym, gdzie i jak nacisnąć na pojawiającą się komendę na ekranie - połącz z czatem głosowym, używając smartphonów pokazać dziecku gdzie nacisnąć żeby pojawiła się klawiatura do kontaktu pisemnego z lektorem na czacie. Słowem te wszystkie rzeczy, które mogłyby utrudnić dziecku nawiązanie głosowego, wizualnego i pisemnego kontaktu z lektorem.

Z okazji zbliżających się Świąt życzymy w tym roku całym rodzinom

Z D R O W I A

Katarzyna i Rafał Eliszewscy

 

Podręczniki pozostawione w szkole

Obowiązuje zakaz wchodzenia do szkoły, zarówno dzieciom jak i rodzicom. Nasi kursanci, którzy zostawili podręczniki i ćwiczenia w macierzystej szkole w szafce ucznia, mogą je odebrać. Wystarczy, że rodzic do godziny 14.00 (szkoły teraz pracują krócej) podejdzie na dyżurkę szkoły z kluczykiem od szafki dziecka i poprosi woźną o przyniesienie materiałów.

Dzwoniliśmy do szkół i jest na to zgoda.

POLECAM

Szanowni Państwo

Gry i materiały Big English są już dostępne przez eDesk.

eDesk.pearson.pl to portal uczniowski dedykowany nauce języka angielskiego, w którym uczeń otrzymuje dostęp do wielu materiałów multimedialnych pomocnych w utrwalaniu słów, wyrażeń i struktur gramatycznych.

Poniżej podaję link do pełnej instrukcji krok po kroku, żeby Rodzic mógł samodzielnie zarejestrować dziecko i zalogować. Później już dziecko intuicyjnie będzie samodzielnie obsługiwać program.

https://www.pearson.pl/jezyk-angielski/katalog/rozwiazania-cyfrowe/edesk/ 

UWAGA !!! kody do eDesku - wielokrotnego użytku wyślę MMS.

WANiR płatności

Ze względu na przedłużającą się niemożność chodzenia do szkół przez naszych kursantów i tym samym uczestniczenia na naszych zajęciach, Ci z Państwa którzy mają płatności rozłożone na raty, mogą ratę kwietniową zapłacić w maju, a majową w czerwcu i tak dalej.

Życząc zdrowia

Rafał Eliszewski                                                                

Headmaster

Oświadczenie dotyczące prowadzenia zajęć

Strona główna

W związku z epidemią korona wirusa lektorzy oraz słuchacze i ich rodzice, jak również i ja znaleźliśmy się w niezwykle trudnej sytuacji. WANiR jako szkoła odpowiedzialna społecznie, w pełni dostosowaliśmy się do decyzji Ministerstwa zawieszając zajęcia.

Zapewniam Rodziców, że intensywnie pracuję i pomimo utrudnień zrealizujemy kursy językowe, do których się zobowiązaliśmy.              

Po pierwsze o wszystkie niezrealizowane godziny kursu pomiędzy 11 marca, a połową kwietnia kurs Państwa pociechy wydłuży się o te nieprzepracowane zajęcia. Będzie trwać o parę tygodni dłużej. Podobną sytuacją mieliśmy w zeszłym roku (strajk nauczycieli) i z powodzeniem dokończyliśmy kursy. Przypomnę też, że wyjście do kina dzieci w godzinach naszych zajęć, choroba lektora i niemożność zastępstwa oraz wszelkie inne sytuacje poza chorobą kursanta również wymuszają na nas wydłużenie kursu zgodnie z zasadą, że wszystkie godziny kursu muszą być przepracowane!

Po drugie uruchamiamy właśnie możliwość grupowych zajęć on-line. Do udziału w nich potrzebne są jedynie dostęp do Internetu i urządzenie   (komputer stacjonarny lub mobilny, tablet lub mobile telefon). Dla wszystkich nas jest to bezprecedensowa sytuacja, utrudniona dodatkowo przez przeciążone serwery. Jednakże, jeśli Dzieci nie wrócą do szkół po Świętach, Wanir rozpocznie zajęcia on-line. Będziemy z Państwem na bieżąco w kontakcie i przekażemy każdemu informacje związane z organizacją takiego kursu. Bardzo prosimy o sprawdzanie maila (również spamu) i odczytywanie sms-ów oraz sprawdzanie aktualności na stronie www.wanir.pl

Przypominamy, że od momentu zawieszenia zajęć nasi kursanci mogą korzystać z gry Poptropica i e-platformy Pearson (kody dostępu w książce ucznia). Ponadto Pearson umożliwia kursantom bezpłatny dostęp do cyfrowych zasobów na Pearson English Portal, na okres 60 dni. Polecam szczególnie Big English – ćwiczenia interaktywne (dla Windows), dziecko bez pomocy rodzica intuicyjnie obsłuży program. Co więcej w poniedziałek dla dzieci klas 1-4 od 10.00 – 14.00, a dla starszych klas 5 -8 od 15.00 – 18.00 będę pełnił dyżur telefoniczny dla dzieci i rodziców. Będzie można zadzwonić zarówno z problemami technicznymi jak i językowymi. Wyjaśnię, wytłumaczę, zainterweniuję.

Życząc wszystkim zdrowia

Rafał Eliszewski                                                                

Headmaster

Kontakt

WANiR Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju

Os. Orła Białego 13/20
61-251 Poznań

Sekretariat

  61 223 75 75

   662 267 298

Pomoc Techniczna i Organizacyjna
 732 451 920

sekretariat@wanir.pl

nr konta:
36 1140 2017 0000 4202 0515 8268

Chcesz zapisać się na kurs, a może chcesz zapisać swoje dziecko ?
Masz jednak pytania, wątpliwości.

Zamów rozmowę telefoniczną

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i rozwiejemy wszelkie niejasności.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami?
Zapisz się do naszego biuletynu